+420 721 50 20 21

Všem našim věrným i novým zákazníkům děkujeme za podporu, kterou nám projevili během nucených prázdnin a zejména v prvním týdnu, kdy jsme nanečisto zkoušeli, zda ještě vše zvládáme na obvyklou jedničku a připravovali jsme se na ostrý provoz od pondělí 25.5.. V tomto kontextu bychom rádi poděkovali i těm, kteří naši podporu jen slibovali nebo na ni třeba jen mysleli (ostatně i naše vláda nám v posledních týdnech ukázala, že právě to vlastně může stačit).

Ve spolupráci s naším pivovarem se samozřejmě také připojujeme k akci "První je na nás" a do vyčerpání (vyčepování) zásob tak u nás při objednání alespoň dvou kousků ten symbolický první "pokoronový" neplatíte - prostě je ZADARMO.

Bez spolupráce s nikým, prostě jen z radosti a z vlastních zásob jsme také připravili akci na alkohol - osvěžující peprmintový likér z Božkova nabízíme za oblíbenou letopočtovou cenu, tedy 20.- Kaček. A komu by se to lepilo a dal by si raději čistou dezinfekci, nabízíme osvědčenou sobí medicínu (Finlandia vodku) za cenu běžné české vodečky. Žádná omezení, žádné limity, jen připomínáme prosbu o dodržování obecně platných aktuálních opatření hygienického charakteru.

Moc se na vás těšíme, svatý kolektiv.